Akcesoria strzeleckie

Akcesoria strzeleckie CASTELLANI

 

Frima Castellani powstał w 1983 roku jako mała, rodzinna firma szyjąca odzież dla sportowców. Najwyższą jakość produktów może potwierdzić ilość profesjonalnych strzelców, którzy wybierają kamizelki i koszulki firmy Castellani. Oprócz odzieży, walizek i toreb firma CASTELLANI posiada w swojej ofercie akcesoria strzeleckie. Akcesoria nadają się idealnie do użytków codzienny lub jako upominek dla najbliższych.

Wszystkie produkty możecie kupić w sklepach stacjonarnych RWHunt oraz w internetowym.

Czapka z daszkiem RIO

Bawełniana czapeczka zapinana z tyłu.

Skarpetki CARBON

Te lekkie skarpety zostały zaprojektowane specjalnie do użytku w wyższych temperaturach dzięki swojej konstrukcji. Element „Carbon” nadaje skarpecie wiele dodatkowych właściwości, w tym dodatkową trwałość i optymalną ochronę antybakteryjną.

Osłona buta SKÓRZANA

Osłonka na buta zrobiona z prawdziwej skóry. Łatwa do zapięcia na sznurówkach dzięki specjalnemu klipsowi, doskonale chroni obuwie przed zniszczeniem i jednocześnie nie uszkadza wylotów luf.

Osłona buta NYLONOWA

Lekka osłonka zrobiona z nylonu, z metalową płytką w środku dla lepszego zabezpieczenia obuwia. Niedrapiąca powłoka z plastikową wypustką zapewnia bezpieczne oparcie dla luf, a praktyczny rzep ułatwia zapięcie na sznurówce.

Zestaw do pielęgnacji SOCZEWEK

Wyczyść okulary Castellani za pomocą tego specjalnego zestawu do pielęgnacji soczewek. Wystarczająco kompaktowy, aby zmieścić się w prawie każdym futerale, zestaw zawiera 30 ml butelkę ze sprayem do czyszczenia obiektywów i super miękką ściereczkę z mikrofibry.

Rękawiczki PRO

Nowa technologia Fit zapewni wygodne dopasowanie, które pomoże zapewnić najlepszy możliwy komfort i przyczepność. System Premium Grip zapewnia maksymalną przyczepność.

Rękawiczki ZIMOWE

Rękawice strzeleckie z lekkim i miękkim skórzanym uchwytem ze skóry sueade, które poprawiają wrażliwość i zmniejszają poślizg. Nakładkę na palec do strzelania można zdjąć podczas strzelania, a osłonę palca zabezpiecza pasek na rzep. Górna strona rękawicy z Climatechu, owinięta od wewnątrz i rozciągająca się na zewnątrz, to najlepszy kompromis między ochroną a ciepłem bez utraty czucia. Opaska na nadgarstek z rzepem.

Pas BAGAŻOWY

Ten pasek walizki od Castellani jest wyjątkowym dodatkiem i jest niezbędny dla podróżników. Daje dodatkową ochronę naszego bagażu. Dopasowany do zewnętrznej części walizki skutecznie chroni nasze kosztowności. Ma szerokość 5 cm i zmieści się wokół walizki o obwodzie do 190 cm.

Ręcznik CASTELLANI

Bardzo chłonny, zrobiony ze 100% bawełny ręcznik strzelecki ze specjalnym klipsem do wpięcia w kamizelkę lub pas na amunicję.